Tak til
 







  
23/07 2008

Følgende elever er dimitteret fra 10. Klasse-Center Djursland




Følgende elever er dimitteret fra 10. Klasse-Center Djursland



Kreativ

Hessel Gods Fodboldkostskole
Anja Boutrup Nielsen
Anja Lykkegaard Hulvej
Birte Ejlund Andersen
Camilla Markman
Camilla Bech Nielsen
Camilla Frost Larsen
Camilla Tander Jørgensen
Carina Vels
Carina Jensen
Cathrine Lykke Fogh Hansen
Cecil Maria Bech Nielsen
Cecilie Lunding Christensen
Christine Adamsen Hammer
Ditte Lund Børsting Jensen
Ida Holt Vissing Christensen
Jakob Brøbech Friis
Janni Engelbrecht K. Leer
Katrine Skøtt Kjærgaard
Leila Isabella Havmand
Lejla Mujdanovic
Line Jørgensen
Line Stink Lind Heel
Lone Juul Rasmussen
Lotte Boelsmand Nielsen
Maja Natalie Olsen
Majbrit Diana Thrane
Malene Bondehave Petersen
Maria Terndrup Knudsen
Marina Gregovic
Melanie Bach
Michaela M. R. Andersen
Nanna Black Nyholm
Nanna Melin Henriksen
Natasja Rasmussen
Natasja Bruun Gorecki
Nina Kristine Andersen
Ronja Lehnskov Anderson
Sandra Rasmussen
Sara Lundager
Sascha Hougaard Fisker
Selina Sejersen
Simone Betina Rasmussen
Stine Hjelm Jørgensen
Sussi Skov Andersen


Anders Thorhauge
Anders Krage
Benjamin Rasmussen
Benjamin S. Rasmussen
Christian Pedersen
Christian Stokholm Nørlinger
Christian V. Christensen
Christoffer Ring Hansen
Daniel Østergaard Pedersen
Emil Møgelvang L. Kristensen
Frederick Frydenlund Skov
Jannik Cuthbert Mehlsen
Jonas Dyrby Hovesen
Kasper Møllnitz Holst
Kasper Torres Gertsen
Kasper Østervemb Nielsen
Kris Bendix N. Sørensen
Kristian Rahbek
Kristoffer Lund N. Pedersen
Mads Heidelbach Hansen
Marco Andreasen Lagopoulos
Martin Schultz
Martin Rand Thuesen
Michael Kærgaard Pedersen
Mikael Egebjerg Madsen
Mikkel Gyvelgaard Pedersen
Mikkel Schouboe Jürgensen
Morten Thim Jensen
Nicklas Hagbo
Nicolaj Hald Hvilsom
Nikolaj Kolstrup
Ole Sloth Ringgaard
Patrick Lykke
Patrick Orbæk
Patrick Kierulff Hansen
Patrick William Dahlsen
Per Skursch
Philip Lomholt Hansen
Rasmus Falk Hansen
Rasmus Sandvej Juulsen
Richard Bjarke Stærkmose
Sebastian Steenfeldt Hvidt
Simon Enevoldsen
Simon Frank Nørgaard
Simon Højbjerg Jørgensen
Simon Juel Bundgaard
Steffan Johan Kirk
Søren Erik Fabricius-Lauritzen
Søren Lynge Svendsen
Søren Nicolai Andersen Sliwa
Theis van der H. Jacobsen
Idræt

XIT værksted
Amir Jaganjac
Andreas Emil K. Jakobsen
Benjamin Veje
Christian Lundstrøm Mc-Nally
Emil Jacobsen
Frederik Krog-Meyer
Jacob Leegaard Christensen
Jakob Dubbeling Petersen
Johanne V. Rasmussen
Josefine Gørup Nielsen
Kamilla Nørgaard Horn
Kristian Børge Thomsen
Malene Gram Nielsen
Mathias Lohse Nonbo
Mathias Staugaard Lilleris
Nanna Bøgelund Jørgensen
Nicolai Fiehn
Noman Haidari
Rasmus Bruun Jørgensen
Rasmus Risgaard Mortensen
Rune Mønster
Sacha Elisa Alrø Lerche
Sithiwat Faengdanklang
Sofie Lund Jensen
Søren Olsen
Thomas Madsen Elsborg
Yasvhell Irene Diaz Pazos


Asger Boesgaard Svinth
Baktiar Ghambary
Bent Grønlund S. Christensen
Casper Jensen
Casper Rager
Casper Tom Hansen Petersen
Claus Bech
Farhad Anayati
Henrik Møller
Jakob Holmberg Mortensen
Johannes Rosholm Mygind
Mads Christoffer Friis
Mads Kirstejn Schmidt
Mathias Due Jensen
Michael Gissel
Mike Henrik Jensen
Nick Bent Hjarsø
Nikolaj Hartvig Hansen
Ole Johnsen
Ronni Søgaard Andersen
Salam Eliassi
Sarmad Nazar Issa Malakha
Thomas Bechmann Olsen
Thomas Graabæk Jensen
Thomas Lund Andersen
Torben Kvist Nielsen
Ævar Indridason
Håndbold

XIT-Multimedie
Annette Schmidt Nielsen
Camilla Jakobsen
Camilla Storgaard Nielsen
Cecilie Jacobsen
Cecilie Dür Espersen
Chris Djurtoft
Christina Damsgaard Fuglsig
Jesper Søegaard Andersen
Kristian Kolstrup Møller
Kristine Dreyer-Christensen
Lasse Max Køpke Bjerring
Louise Helen Mathiasen
Malene Paulsen
Mikkel Sloth Rathje
Nanna Aa. Rasmussen
Rasmus Møller
Sabine Rosquist Risager
Sofie Sams Kjeldsen


Anders Jensen
Daniel Jimenez Dam
Daniel Kaagh Kvist
Frederik Fanger
Jens Peter Lautrup Holm
Kirstine Kastberg
Kristian Albæk Andersen
Kristoffer Kristensen
Mathias Bøgelund Madsen
Mickey Le
Mogens Agerskov Rasmussen
Peter Steen Willesen
Rasmus Skovlund Hansen Gonge
Tore Ove Lemming
International

Erhverv
Anne Rothaus H. Madsen
Camilla Kjær Bonné Bjerre
Camilla Richter Kolstrup
Christian Skov Nielsen
Dennis Andersen
Jannik Moesborg Albertsen
Joakim Foss Kristoffersen
Kathrine Regitze V. Vand
Mathias G. Christiansen
Mia Mikkelsen
Nicoline Pedersen
Rikke Høyer Hjorth
Sabina Mathiesen
Samra Hadziahmetovic
Stine Friis
Thomas Kildahl Josefsen


Cecilie Ingvorsen Tarnow
Chenour Eliassi
Daniel Skak Kristensen
Eniz Dedic
Helene Qvist Nielsen
Henriette Kjær Nielsen
Julie Vinter Pej
Kia Lykke Flindt-Larsen
Lisa Bräuner
Louise Faurholm Nielsen
Maria Landgrebe Nielsen
Maria Natalie Jensen
Mette Bak Enevoldsen
Mette Klitskov Jensen
Natascha H. Rasmussen
Nicoline Mølgaard Nielsen
Rasmus Gissel Djernis
Simone Møller Rasmussen
Sofie Havmand Løgstrup
Stefan Lyster Kjelgaard
Stephanie Ditte B. Sørensen
Stine Thulsted Nielsen
Thomas Bruun Henriksen
Trine Elizabeth Larsen



Kilde: Grenaa Bladet

sof


 

Tak til
 

Kort Nyt

Indsend dine egne nyheder og læserbreve til:
nyheder@djurslands.net

Vi mangler frivillige, der har lyst til at arbejde med nyheder på hele Djursland. Skriv til redaktion@djurslands.net hvis du vil give en hånd med.

Nyhedsstrøm

RSS nyhedsstrøm
Hent nyhederne fra din egen nyhedslæser eller vis dem på din hjemme­side.

Net Nyt
Problemer med din opkobling? - Check Netstatus her

Download programmer for sikring af din PC - her

Brug for antispam til din mailserver - antispam